Coraz bliżej Święta ;-)

Nie da się ukryć: z każdym dniem coraz bliżej. A przed Świętami – Mikołajki, wspaniała okazja, by sprawić bliskim upominkową niespodziankę. Po inspiracje zapraszamy do Perfumerii Quality, polecając szczególnej uwadze bardzo piękne i atrakcyjne zestawy, przygotowane przez najlepsze marki zapachowe i pielęgnacyjne.

Oto pierwsza część wybranych przez nas propozycji zestawów, zapraszamy!

prezenty

Szczególnej uwadze polecamy nowe zestawy zapachowo-pielęgnacyjne Amouage w przepięknych drewnianych, intarsjowanych i lakierowanych pudełkach, zdobionych delikatnym motywem z motylami (zestaw dla pań) lub eleganckimi geometrycznymi wzorami (zestaw dla panów). W każdym zestawie znajduje się flakon perfum o pojemności 100 ml oraz luksusowy balsam do ciała (dla pań) lub żel pod prysznic (dla panów) pachnące tą samą kompozycją zapachową, co perfumy.

Bardzo atrakcyjne są także zestawy miniatur zapachów Amouage dla pań i panów. W zestawach Classic znajdują się miniatury (każda o pojemności 7,5 ml) perfum Beloved, Ciel/Silver, Dia, Gold, Jubilation 25 i Reflection (dla pań/panów), a w zestawach Modern odpowiednio Beloved, Fate, Honour, Interlude, Lyric/Epic i Memoir.

1

Zestawy miniatur swoich najpiękniejszych zapachów przygotowała także marka Il Profvmo. W każdym z trzech zestawów – Collezione Privata, Collezione Orientale i Collezione Portofino – znajdują się po 4 miniatury o pojemności 10 ml.

We wspaniałym zestawie Maison Francis Kurkdjian OUD mood Collectiion znajdziemy miniatury (każda o pojemności 11 ml) wszystkich pięciu zapachów wchodzących w skład linii OUD mood, a w zestawie Xerjoff10 miniatur zapachów linii Casamorati (1888, Bouquet Ideale, Dama Bianca, Fiero, Fiore d`Ulivo, Gran Balo, La Tosca, Lira, Mefisto i Regio).

2

Panom polecamy zestaw Eight&Bob, a w nim miniatury (każda o pojemności aż 20 ml) trzech kompozycji marki: Eight&Bob Original, Cap d`Antibes i Egypt wraz z eleganckim skórzanym etui na atomizer. Z kolei w pięknym zestawie Penhaligon`s znajdziemy perfumowane kompozycją Bayolea żel do mycia twarzy, krem do golenia i balsam po goleniu (każdy o pojemności 50 ml) oraz maszynkę do golenia.

3

Tradycyjnie polecamy również piękny i bardzo atrakcyjny kalendarz adwentowy M. Micallef, a w nim flakon Royal Muska o pojemności 30 ml oraz aż 23 miniatury (każda o pojemności 5 ml) zapachów z bogatego portfolio zapachów tej francuskiej marki.

4

W kolejnym wpisie przestawimy nasze propozycje zestawów pielęgnacyjnych, również bardzo atrakcyjnych!

Leave a Reply