Cykl mini warsztatów Quality od dziś na IGTV!

Z ogromną przyjemnością i wielką radością informujemy, że dziś rusza cykl mini warsztatów Perfumerii Quality, które zamiast w realu na Bemowie 😉 pojawiać się będą w postaci filmów na IGTV na naszym profilu instagramowym!

Zaczynamy od pasjonujących opowieści o składnikach – filarach perfumiarstwa. Jako pierwsza zjawiła się królowa kwiatów: róża, o której ciekawie opowiedziała Ania Krasny-Krasińska.

Do każdego składnika, o którym będziemy opowiadać przygotowaliśmy zestaw próbek wybranych perfum z naszej bogatej oferty. Dobraliśmy je tak, by najlepiej reprezentowały różnorodność i bogactwo esencji – bohaterów poszczególnych odcinków naszych mini warsztatów.

Zestawy można kupić albo przed warsztatami (będziemy je zapowiadać na Instagramie i FB), by testować zapachy wraz z naszymi prowadzącymi, lub już po obejrzeniu filmu, by wracać do poznanych aromatów, olejków i esencji. Gorąco zachęcamy! Będzie PRAWIE jak w czasie warsztatów na Bemowie! 😉

Zestawów szukajcie w zakładce Próbki na stronie Perfumerii Quality.

Opublikowane filmy pozostaną „na zawsze” na naszym Instagramie, więc będzie można do nich wielokrotnie wracać. Zostańcie zatem w domach i oglądajcie IGTV Perfumerii Quality! 🙂

Leave a Reply