Gamila Secret: list od niezwykłej kobiety

Dostaliśmy list od Savta Gamili, założycielki niezwykłej marki Gamila Secret. Zapraszamy do lektury!

Drodzy przyjaciele!
Ponieważ marka Gamila Secret nosi moje imię, chciałabym napisać kilka słów o sobie, aby pomóc Wam lepiej zrozumieć, jakie wartości stoją za moimi produktami.

Urodziłam się i wychowałam w małej wiosce Peqi`w Galilei w północnej części Izraela. Gdy mój ojciec był bardzo młody, jego mama, a moja babcia nauczyła go, jak ogromne znaczenie dla naszego życia ma natura. Tata przekazał mi tę wiedzę, a ponieważ był prawie niewidomy, nauczył mnie „czytać” przyrodę rękami i zmysłami. Wkrótce zaczęłam wytwarzać mydło dla siebie, mojej rodziny i naszych sąsiadów, próbując różnych kombinacji dzikich ziół, olejów roślinnych i oliwy z oliwek, które pochodziły z drzew rosnących na wzgórzach wokół naszej wioski. Ta mieszanka, tajemnicza część formuły Gamila Secret, nie tylko dokładnie oczyszcza skórę, ale także zmiękcza ją i pielęgnuje.

Korzystam tylko z naturalnych, czystych składników, pochodzących wprost z natury. Nie modyfikuję ich ani nie dodaję żadnych sztucznych substancji. Wszystko jest w 100% naturalne i wyprodukowane przez nasz mały zespół u nas w Galilei. Dla mnie proces tworzenia produktu jest tak samo ważny, jak jego składniki, dlatego i ja i moi pracownicy wolimy pracować własnymi rękami, aby móc poczuć, powąchać i spróbować wszystkich składników.

Szczerze mówiąc nie planowałam aż tak dynamicznego rozwoju marki Gamila Secret i tego, że stanie się taka duża. Ale jest i gdy zastanowiłam się nad tym rozwojem doszłam do wniosku, że to dobrze, bo dzięki moim produktom więcej osób może przekonać się o sile natury. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ jestem przekonana, że każdy zasługuje na zdrową, miękką skórę.

Przyjaciele, witajcie w naszej małej wytwórni w Galilei. Tu, wśród wzgórz i oliwnych gajów panuje spokój, w którym czuję się jak w domu. Jeśli przyjmiecie zaproszenie do mojego świata, zabiorę was na spacer, abyście mogli zobaczyć, dotknąć i powąchać czyste, naturalne składniki i doświadczyć, jak rodzi się Gamila Secret.

Gamila

Leave a Reply