Gwiazdka 2020: atrakcyjne zestawy

Dziś pragniemy zachęcić Was do zakupu pod choinkę wspaniałych zestawów. Wiemy, że rokrocznie cieszą się one ogromnym powodzeniem i są atrakcyjnym prezentem gwiazdkowym. Czy tak samo będzie w tym roku? Przekonajmy się!

ZESTAWY ZAPACHOWE

W tym roku szczególnie polecamy nowe, przepiękne i bardzo atrakcyjne zestawy Amouage Gift of Kings. Koneserskie kofrety ozdobione kwiatowymi ornamentami inspirowanymi arcydziełami XIX-wiecznej dynastii Kadżar zawierają po trzy skórzane, kolorowe i eleganckie atomizery 10 ml z zapachami dla pań i panów. Panie wybierać mogą między zestawem Iconic (Gold, Dia i Honour) i Floral (Reflection, Honour i Sunshine), panowie mają do dyspozycji zestawy Iconic (Interlude, Jubilation i Honour) i Modern (Interlude Black Iris, Reflection i Beach Hut).

Natomiast jeśli któryś z panów zapragnąłby upominku, który daje możliwość cieszenia się wszystkimi trzema zapachami rodziny Interlude, Amouage przygotował zestaw Interlude Trilogy Travel. Wspaniały zestaw zawiera trzy eleganckie, czarne skórzane atomizery 10 ml, wypełnione kultowymi zapachami: Interlude Man, Interlude Black Iris Man i Interlude 53.

Piękne zestawy pachnących miniatur przygotowały marki Maison Micallef, Maison Francis Kurkdjian i Eight & Bob.

W artystycznym zestawie Maison Micallef Art Collection znajdziecie flakon Pure Extrême 100 ml zdobiony przez Marianne Venderbosch, miniaturę 7 ml tego samego zapachu oraz bardzo przydatny prezent: dezynfekujący żel do rąk 60 ml o zapachu Ananda!

Maison Francis Kurkdjian kusi panie i panów. Panie zachwycą się z pewnością zestawem Baccarat Rouge 540 Extrait, w którym znajdą pięć miniatur 11 ml kultowego zapachu oraz złoty atomizer podróżny Globe Trotter, dzięki któremu piękny Baccarat będzie zawsze pod ręką! Panów oczaruje zestaw Discovery Collection 2020, a w nim aż osiem miniatur 11 ml najpiękniejszych męskich kompozycji Francisa Kurkdjiana.

Również Eight & Bob pomyślał o panach przygotowując zestaw składający się z trzech flakonów 30 ml wypełnionych trzema pięknymi zapachami (Original, Nuit de Megève i Egypt) oraz eleganckiego skórzanego etui podróżnego.

ZESTAWY PIELĘGNACYJNE

Nowe, bogate i bardzo atrakcyjne kofrety przygotowały marki Natura Bissé i Menard.

W trzech zestawach Natura Bissé w cenie głównego produktu znajdziecie W PREZENCIE krem pod oczy w cenie 855 zł (zestaw Diamond i Diamond Extreme) lub 275 zł (zestaw Essential Shock). To wspaniała okazja!

Menard również oferuje trzy różne kofrety, w których w cenie produktu znajduje się dużo bardzo atrakcyjnych dodatków. Dwa zestawy zawierają produkty linii Embellir: Extract lub Liquid oraz po cztery miniatury kosmetyków tej linii. W trzecim kofrecie znajdziecie serum kolagenowe do twarzy Colax, miniaturę doskonałego toniku Beauness Lotion oraz zestaw 14 maseczek w płatach do nasączenia tonikiem lub serum.

Atrakcyjne zestawy przygotowały również marki Valmont, BIOEFFECT i Gamila Secret. W eleganckim kofrecie Valmont Prime 24 Hour Loves You znajduje się tytułowy krem do pielęgnacji twarzy 50 ml oraz trzy miniatury kosmetyków kolekcji Prime. Zestaw BIOEFFECT to bestsellerowe serum nocne EGF 15 ml, dodatkowa miniatura serum 2,5 ml oraz nawilżająca maska w płacie Imprinting Hydrogel Mask. Zestaw trzech doskonałych, naturalnych mydełek Gamila Secret o zapachu lawendy, geranium i mięty to pomysł na prezent dla każdego!

Doskonałe zestawy z pielęgnacją przygotowały także marki perfumeryjne. Znajdziecie wśród nich zarówno zestawy składające się wyłącznie z produktów pielęgnacyjnych, jak i cieszące się ogromnym zainteresowaniem zestawy z perfumami i pielęgnacją.

Szczególnie gorąco polecamy doskonałe zestawy Amouage z produktami dla pań: przepiękny, bardzo kobiecy kofret z flakonem perfum i balsamem do ciała Blossom Love 2x 100 ml oraz zestawy kąpielowe Dia i Honour z kremem do rąk, żelem pod prysznic oraz balsamem do ciała 3x 100 ml, perfumowanymi bestsellerowymi zapachami Amouage.

Więcej propozycji atrakcyjnych zestawów znajdziecie na stronie Perfumerii Quality w zakładce Prezenty.

Zapraszamy do Quality po najpiękniejsze świąteczne prezenty!

Leave a Reply