Kilian i Kurkdjian – Doskonałości Roku 2013 Twój Styl!

Wczorajszy wieczór był dla Perfumerii Quality bardzo udany! W trakcie gali konkursu Doskonałość Roku 2013, organizowanego przez magazyn Twój Styl, odebraliśmy statuetki za dwa produkty!

Za najlepszy zapach niszowy uznano Oud, stworzony przez dom perfumeryjny Francisa Kurkdjiana. To druga nagroda dla tej wspaniałej kompozycji, o jakiej mamy przyjemność pisać. Pierwszą z nich był „perfumeryjny Oskar”, nagroda FIFI dla najlepszego zapachu niezależnego, przyznana w Wielkiej Brytanii.

Polskie jury w składzie: Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Elżbieta Kowalska-Olędzka, Monika Krokiewicz i Joanna Lorynowicz, doceniło niezwykły, piękny efekt, jakie dało mistrzowskie połączenie składników: oudu, szafranu i irysa.

MFK-Oud-visual-[blog.missala.pl]

W kategorii męski Zapach Superekskluzywny zwyciężyła doskonała kompozycja marki Kilian, Musk Oud. Zapachowi temu wróżyliśmy karierę od chwili, gdy pojawił się w naszych Perfumeriach i jak widać, jury konkursu podzieliło naszą opinię. Bardzo się cieszymy, bo Musk Oud by Kilian zasługuje na uznanie! Jury w składzie Maciej Brzozowski, Maciej Chlebus, Robert Kupisz, Marcin Kręglicki Piotr Polk, Jacek Szmidt i Artur Żmijewski uznało Musk Oud za zapach supermęski, a Robert Kupisz przyznał się nam, że nosi Musk Oud i na dłużej się z nim „zaprzyjaźni”.

Musk Oud by Kilian

To był wieczór pełen silnych emocji i radości! Bardzo dziękujemy jury! Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, które padły pod adresem naszym i naszych zapachów!

gala TS

gala3

gala2

5 odpowiedzi do wpisu “Kilian i Kurkdjian – Doskonałości Roku 2013 Twój Styl!”

 1. Iwona

  Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych wspaniałych zapachów w ofercie mojej ulubionej Perfumerii!

 2. Marta Em

  Oud najwyraźniej wpasował się w modną ostatnimi czasy tematykę cross-gender. Ciekawe, czy jury to zauważyło…? Serdeczne gratulacje dla Quality za – jak zwykle! – trafny wybór doskonałych zapachów w najlepszym stylu! 😉

  Marta Em

  1. Mateusz Missala

   Dziękujemy bardzo! Wraz jury zastanawialiśmy się nad fenomenem oudu, który nie jest „łatwą” nutą. Uznaliśmy, że Polacy mają koneserskiego nosa 🙂

 3. Arkadiusz

  Gratulacje! Oud króluje

  1. Michał Missala

   Panie Arkadiuszu, dziękujemy bardzo. Króluje!

Leave a Reply