Kolejne warsztaty online już 20 maja!

Serdecznie zapraszamy na trzecie już interaktywne warsztaty zapachowe online Perfumerii Quality. Tym razem wraz z Wami będziemy tropić i odkrywać tajemnice rodzin zapachowych!

Miłośników perfum nie trzeba przekonywać do stwierdzenia, że perfumy to magia. Magia kryjąca się w zapachach, które nie tylko mają moc poprawy nastroju czy zmiany, ugruntowania i wzmocnienia naszego wizerunku, ale dzięki którym możemy podróżować. W wyobraźni. Na koniec świata i jeszcze dalej!

Perfumy to również tak ogromne bogactwo kreacji oraz różnorodność tak duża, że w pewnym momencie wymagała usystematyzowania. Tak narodziły się… rodziny zapachowe. Szyprowa, drzewna, kwiatowa, orientalna, aromatyczna, wodna, zielona, cytrusowa… Czym są? Co je charakteryzuje i odróżnia? O tym oraz o wielu innych ciekawostkach świata perfum opowiemy w trakcie najbliższych interaktywnych warsztatów online pod hasłem TAJEMNICE RODZIN ZAPACHOWYCH.

Podczas spotkania nie zabraknie oczywiście pasjonujących informacji, ale także – a może przede wszystkim! – prezentacji zapachów, które wspólnie z Wami będziemy odkrywać i wąchać. Aby było to możliwe i by cieszyć się pięknymi kompozycjami w domowym zaciszu wystarczy zamówić zestaw próbek, do którego dołączymy link do warsztatów na Zoomie.

Serdecznie zapraszamy w imieniu prowadzących warsztaty Anny Krasny-Krasińskiej i Michała Missali i do zobaczenia 20 maja (czwartek) o 18.30!

Leave a Reply