Konkurs! Konkurs! – i po konkursie, czyli ogłaszamy wyniki

Otwieranie kolejnych maili ze zdjęciami pięknych, świątecznych stylizacji z Waszymi ulubionymi perfumami w rolach głównych było pasjonujące i emocjonujące i już wtedy wiedzieliśmy, że wybór zwycięzców nie będzie łatwy.

I rzeczywiście nie był. Nawet, gdy do grona jury zaprosiliśmy Karola Kowalskiego, świetnego fotografa, autora większości zdjęć z życia Perfumerii Quality, jakie publikujemy na naszej stronie internetowej, blogu czy Facebooku. Z tak profesjonalnym wsparciem się oczywiście udało i z przyjemnością ogłaszamy wyniki świątecznego fotokonkursu Perfumerii Quality.

Autorką zwycięskiego zdjęcia jest pani Karolina S., która opowiedziała nam bardzo piękną historię w świątecznym kolorze nadziei. Pani Karolina otrzyma od nas flakon Havana Vanille marki L`Artisan Parfumeur. Serdecznie gratulujemy!

Karolina Stockhaus_Histories de Parfums

Postanowiliśmy również przyznać dwa równorzędne wyróżnienia za zdjęcia, które szczególnie mocno przemówiły do nas świątecznym klimatem i nastrojem. Pani Magdalenie B. dziękujemy za kolorową radość, panu Piotrowi K. – za smakowitą elegancję. 🙂 I również serdecznie gratulujemy! Mamy także nadzieję, że pachnące nagrody, jakie przygotowaliśmy wprowadzą Państwa w dobry nastrój. Pani Magdalenie z radością prześlemy miniaturę najnowszego dzieła marki Kilian, zmysłowego zapachu Voulez-vous coucher avec Moi, panu Piotrowi – miniaturę ponadczasowego zapachu Aventure marki Il Profvmo.

Magdalena Bracławska_L`Artisan ParfumeurPiotr Krauz L`Artisan Parfumeur

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy (blog@missala.pl) i podanie adresów do wysyłki nagród.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i przepiękne zdjęcia! Jesteście wspaniali!!!

Leave a Reply