Który zapach ucieszy bliską Ci osobę? Pozwól jej wybrać!

Nie wiesz, który zapach przyniesie radość bliskiej Ci osobie? Podaruj jej zestaw próbek!

Zestawy próbek zapachów z bogatej oferty Perfumerii Quality to doskonały pomysł na świąteczny upominek. Kupując zestaw, jeden lub więcej, dajesz bliskiej Ci osobie nie tylko pięknie pachnący prezent, ale również możliwość spokojnego zapoznania się z najlepszymi, polecanymi przez nas zapachami i wyboru ulubionej kompozycji.

gold bottles

Wszystkich naszych klientów zawsze namawiamy do testowania kompozycji na własnej skórze, ponieważ dopiero pod wpływem jej ciepła zapachy mają szansę powoli i w pełni rozwinąć swój bukiet. Nie zawsze jednak jest czas, by w trakcie wizyty w Perfumerii zapoznać się ze wszystkimi perfumami, które ma się ochotę przetestować. Dlatego przygotowaliśmy zestawy próbek, które dadzą możliwość wypróbowania wielu zapachów w domowym zaciszu i w spokojnej, świątecznej atmosferze.

Gorąco zachęcamy do wyboru zestawu dla koneserów, w którym znajdziecie aż 12 wyjątkowych, prawdziwie niszowych kompozycji tak wybitnych marek, jak Amouage, Kilian, Xerjoff i M. Micallef.

Perfumeria Quality

Zestaw dla pań skomponowaliśmy z perfum, które są najchętniej wybierane przez nasze klientki. To kolekcja wyjątkowych zapachów na różne okazje, w której znajdują się tak doskonałe kompozycje, jak C for Women Clive`a Christiana, Dia Amouage, Amyris Femme Francisa Kurkdjiana czy Spring Flower Creeda. Zestaw zawiera 12 próbek.

W zestawie dla panów znajdziecie bestsellery najczęściej kupowane przez panów – lub dla nich. W bogatej kolekcji luksusowych zapachów umieściliśmy m.in. Black Tourmaline Oliviera Durbano, A taste of Heaven, absinthe verte Kiliana i Ambre Russe Parfum d`Empire. Zestaw również składa się z 12 próbek.

Zachęcamy do świątecznych zakupów. Do każdego dołączamy pyszne nugaty, które na bieżąco przygotowuje dla Was Stanisława Missala według sekretnej, rodzinnej receptury!

Leave a Reply