Oskary i Natura Bisse

Historia Natura Bissé w Hollywood to prawdziwe love story: najlepsi charakteryzatorzy zakochani w kosmetykach i rytuałach Natura Bissé od lat wybierają ją jako preferowaną markę pielęgnacyjną.

Natura Bissé jest pierwszym wyborem artystów makijażystów przed pokazami mody, wydarzeniami wideo i różnego rodzaju galami. Dlaczego? Ponieważ czas to pieniądz, a szybkie i spektakularne rezultaty są najważniejsze dla gwiazd wybiegów i VIPów. Natura Bissé to jedyny rozsądny wybór.

Natura Bissé cieszy się uznaniem wśród światowej sławy celebrytów. Od 2005 roku firma bierze udział w uznanych na całym świecie wydarzeniach filmowych, takich jak Oscary, Złote Globy oraz festiwale w Dubaju i w Monte Carlo.

W 2007 roku Natura Bissé wraz z Anastasią Soare, guru hollywoodzkich gwiazd, stworzyła Diamond Oscar Spa, w którym renomowane gwiazdy korzystają z doskonałych zabiegów.

W 2009 roku Natura Bissé nawiązała współpracę z biżuteryjną marką H. Stern i zaprosiła gwiazdy na ekskluzywną premierę Natura Bissé Bubble Pure Air.

Od 2012 do 2016 roku Natura Bissé była gospodarzem ekskluzywnych imprez kosmetycznych w tygodniu poprzedzającym galę oskarową. Zabiegi pielęgnacyjne stworzone wyłącznie dla gwiazd i VIPów: Diamond Chrono-Lift Infusion, The Art of Youth, Diamond Rose Ritual i The Ultimate Ritual odbywały się w prywatnym apartamencie w prestiżowym hotelu Beverly Wilshire Los Angeles.

W 2017 roku Natura Bissé postanowiła uczcić Oskary w bajecznym apartamencie w hotelu Viceroy L’Ermitage w Beverly Hills, gdzie odbyła się premiera The Mindful Touch: Your Mindfulness Spa Experience, innowacyjnego protokołu, który łączy pielęgnację skóry i wirtualną rzeczywistość, przynosząc niezwykłe doświadczenie dobrego samopoczucia dla twarzy, ciała i umysłu.

Marka była obecna na Złotych Globach w latach 2012, 2013 i 2016 oraz na rozdaniu nagród Bafta w latach 2012 i 2015, oferując nominowanym do nagród gwiazdom luksusowe zabiegi w słynnym hotelu Sanderson w Londynie. Z udziałem marki odbył się także festiwal filmowy w Cannes, w czasie którego gwiazdy korzystały z zabiegów w dedykowanym Spa Lounge.

Nie da się ukryć: Natura Bissé to pielęgnacja zasługująca na Oskara!

Leave a Reply