Perfumy z Quality w rankingach Fragrantiki

Zarówno polska, jak i międzynarodowa edycja portalu Fragrantica przygotowały doroczne zestawienia najlepszych zapachów. Kolejność perfum w poszczególnych kategoriach obu rankingów ustalona została głosami czytelników portali.

Jesteście ciekawi, jak wypadły w nich zapachy, które znaleźć możecie na półkach Perfumerii Quality? Zachęcamy do lektury!

GŁOSOWANIE CZYTELNIKÓW FRAGRANTICA.PL

Zaczniemy od kategorii, która skradła nasze serca i to można powiedzieć, że podwójnie ;-), czyli NAJLEPSZA ALTERNATYWA DLA BACCARAT ROUGE. 🙂 🙂 🙂

Lubimy również kategorię NAJLEPSZA ALTERNATYWA DLA AVENTUSA. 🙂

W kategorii NAJLEPSZE PERFUMY NISZOWE WSZECH CZASÓW znalazło się aż pięć naszych zapachów!

W kategorii NAJLEPSZE PERFUMY NISZOWE 2019 również znaleźliśmy pięć zapachów z Perfumerii Quality!

Kompozycja MAISON FRANCIS KURKDJIAN gentle Fluidity (gold) znalazła się także na 9. miejscu w kategorii NAJLEPSZE PERFUMY DLA MĘŻCZYZN 2019, zaś MONTALE Red Vetiver na 7. w zestawieniu NAJLEPSZE PERFUMY Z WETIWERIĄ.

Brawa dla Francisa Kurkdjiana, Memo i Montale! Jesteśmy zachwyceni!!! 🙂

GŁOSOWANIE CZYTELNIKÓW FRAGRANTICA.COM

Musimy przyznać, że „kategorie alternatywne”, które ucieszyły nas w głosowaniu czytelników Frangrantica.pl rozbawiły nas do łez, gdy zajrzeliśmy na Fragrantica.com, ponieważ zwycięzcą zestawienia BEST BACCARAT ROUGE ALTERNATIVE został … MAISON FRANCIS KURKDJIAN Baccarat Rouge 540 EDP 🙂 🙂 :-), zaś na 5. miejscu w zestawieniu BEST AVENTUS ALTERNATIVE znalazł się … CREED Aventus! 🙂 🙂 🙂

Dodatkowo, w tej pierwszej kategorii na 3. miejscu znalazły się perfumy MAISON FRANCIS KURKDJIAN Baccarat Rouge 540 Extrait de parfum, zaś na 8. MONTALE Sensual Instinct, czyli podobnie, jak w zestawieniu na polskiej Frangrantice.

W kategorii BEST NICHE PERFUME OF ALL TIME „nasze” są miejsca trzecie, szóste, ósme i dziesiąte z zapachami: MAISON FRANCIS KURKDJIAN Baccarat Rouge 540 EDP, CREED Aventus, MAISON FRANCIS KURKDJIAN Grand Soir i AMOUAGE Jubilation XXV.

CREED Aventus znalazł się także na 4. miejsce w zestawieniu BEST MEN`S PERFUME OF ALL TIME, zaś CREED Aventus Cologne na 5. w kategorii THE BIGGEST PERFUME FLEX 2019.

Ponownie brawa dla Francisa Kurkdjiana oraz oklaski dla Creeda!

Leave a Reply