Świąteczne prezenty z Perfumerii Quality (zestawy)

Zestawy to wspaniałe gwiazdkowe „dwa w jednym”. A nierzadko nawet więcej niż dwa! 🙂 Poniżej znajdziecie nasze tegoroczne rekomendacje wybrane spośród bogatej oferty zestawów zapachowych, zapachowo-pielęgnacyjnych i pielęgnacyjnych, dostępnej w dedykowanej zakładce na stronie Perfumerii Quality.

Szczególnej uwadze polecamy zestawy Amouage w wykwintnych drewnianych, intarsjowanych i lakierowanych pudełkach, zdobionych delikatnym motywem z motylami (zestaw dla pań) lub eleganckimi geometrycznymi wzorami (zestaw dla panów). W każdym zestawie znajduje się flakon perfum o pojemności 100 ml oraz luksusowy balsam do ciała (w zestawie dla pań) lub żel pod prysznic (w zestawie dla panów) pachnący tą samą kompozycją zapachową, co perfumy.

Zestawy Amouage dostępne są dla par zapachów Dia, Epic, Gold, Honour, Interlude i Reflection.

Marka Amouage przygotowała również atrakcyjne zestawy kąpielowe (Dia i Honour) z kremem do rąk, żelem pod prysznic oraz balsamem do ciała oraz piękne zestawy miniatur Classic Woman i Classic Man oraz Modern Woman i Modern Man.

W zestawach Classic znajdują się miniatury (każda o pojemności 7,5 ml) perfum Beloved, Ciel/Silver, Dia, Gold, Jubilation 25 i Reflection (dla pań/panów), a w zestawach Modern odpowiednio Beloved, Fate, Honour, Interlude, Lyric/Epic i Memoir.

Marka M. Micallef przygotowała piękne zestawy zarówno dla pań, jak i dla panów. Królują w nich kompozycje Ananda i 20 Years oraz Royal Vintage.

Discovery Set można uznać za zestaw dla pary, ponieważ znajdziemy w nim dwa zapachy damskie (Ananda i Pure Extrême) i dwa męskie (Akowa i Emir).

Nowe zestawy miniatur Francisa Kurkdjiana zawierają zarówno bestsellery marki, jak i kompozycje, które pojawiły się w jej ofercie w mijającym roku.

I tak w zestawie Discovery Collection for Her znajdziemy miniatury (8x po 11 ml) zapachów Aqua Universalis, Aqua Vitae, Aqua Celestia, Amyris femme, féminin Pluriel, À la rose, Baccarat Rouge 540 i OUD satin mood, a w zestawie Discovery Collection for Him miniatury Aqua Universalis, Aqua Vitae, Aqua Celestia, Amyris homme, masculin Pluriel, Grand Soir, Baccarat Rouge 540 i OUD satin mood.

Z kolei Disovery OUD mood Collection to zestaw pięciu miniatur (po 11 ml każda) zapachów opartych na żywicy agarowej z kolekcji Maison Francis Kurkdjian.

Panom szczególnie polecamy w tym roku bardzo atrakcyjny i pięknie opakowany zestaw Eight&Bob, w którym znalazł się flakon Eight&Bob Original, żel pod prysznic perfumowany tą samą kompozycją zapachową oraz pięknie pachnąca świeca.

Miłym i przydatnym prezentem będzie również zestaw do golenia Penhaligon`s Bayolea. W skład zestawu wchodzą trzy produkty do golenia w wygodnych tubkach (po 50 ml każda): żel do mycia twarzy, krem do golenia oraz balsam po goleniu, a także maszynka do golenia.

Zestawy przygotowały również marki pielęgnacyjne, które oferujemy w Perfumeriach Quality. Szczególnej uwadze polecamy kofrety Menarda i Valmont oraz atrakcyjne zestawy podróżne marek Visoanska i Bellefontaine.

Japoński Menard kusi w tym roku dwoma kofretami.

W jednym z nich znajdziemy doskonałe serum naprawcze Menard Embellir Extract (60 ml) oraz miniatury wybranych produktów linii Menard Embellir i luksusową kosmetyczkę, w drugim – ujędrniające serum Menard Colax Serum B (65 ml) oraz miniatury wybranych produktów linii Menard Saranari i elegancką kosmetyczkę.
Każdy z kofretów oferowany jest w cenie produktu!

Marka Valmont przygotowała zestawy, w których skład wchodzi produkt o pojemności 30 ml oraz 4 miniatury. Wybierać można spośród trzech różnych kofretów, w których znajdują się doskonałe kremy Prime Regenera II lub Prime 24 Hour albo bestseller marki, maska Prime Renewing Pack.

Z kolei w zestawie Anti-Wrinkle Collection w eleganckiej kosmetyczne znajdziemy 30 ml kremu Firming Lifing Corrector Factor II oraz 4 miniatury preparatów przeciwzmarszczkowych, a w zestawie C.Curve Shaper (100 ml) + D.Solution Booster (3x po 20 ml) dwutygodniową kurację składającą się z preparatów wyszczuplających i modelujących sylwetkę.

Na świąteczny wyjazd warto zabrać jeden z dwóch atrakcyjnych zestawów podróżnych.

W tym przygotowanym przez markę Visoanska znajdziemy siedem produktów (Supreme Eye Potion, Hypnotic Eye Potion, Elixir Perfecteur, Source Première, VV5 Solution, Age Slowing Solution i Solution Anti-imperfecton), które pozwolą mieć pod ręką ulubione kosmetyki lub – dla osób, które nie znają oferty – zapoznać się z nią w sposób kompleksowy.

Takie samo zadanie spełni zestaw Bellefontaine, składający się również z siedmiu preparatów oczyszczających, nawilżających, odżywczych i rewitalizujących (Soothing Milk Cleanser, Revitalizing Tonic Lotion, Fresh Clarifying Foaming Gel, Multi-active Essential Day Cream, Vitalite-Care Eye Cream, Repairing Nutritive Night Cream i Heavy Legs Relieving Concentrate).

Więcej inspiracji znajdziecie w salonach Perfumerii Quality w Warszawie (hotel Marriott, Dom Mody Klif, Dom Perfum Quality Missala na Bemowie), Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu oraz w butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl

ZAPRASZAMY PO NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĄTECZNE PREZENTY!

Leave a Reply