13 odpowiedzi do wpisu “Wybierzcie temat kolejnych warsztatów!”

 1. Dominika Sz.

  Idea warsztatów zapachowych organizowanych przez Państwa bardzo mi się podoba! Do tej pory uczestniczyłam jedynie w podróży do tajników kadzidła, ale jakaż to była podróż!;)
  Jako, że jestem miłośniczką nut herbacianych w perfumach, chętnie wybrałabym się na warsztaty poświęcone właśnie temu aromatycznemu naparowi.
  Serdecznie pozdrawiam;)

 2. Dominika

  A może nuty zielone? Albo powtórka drzewnych, moze tym razem uda mi się wybrać do Warszawy na warsztaty 🙂

 3. porzeczki

  może coś o nutach szyprowych?

 4. Piernik

  Jako, ze nie dane mi było jeszcze uczestniczyć w warsztatach, to chętnie wybrałabym sie na powtórke z kadzideł i paczuli. Z nowych natomiast zainteresowałyby mnie skóra, tytoń i herbata.

  1. Piernik

   Eh, zapomniałam jeszcze o jakże intrygującej nucie dziegciowej, bardzo ciekawi mnie jak pachną dziegcie z różnych gatunków drzew w formie czystej.

 5. Maria

  Kadzidło, irys i róża. Herbata i tytoń też byłyby ciekawe. Ale i tak będę – niezależnie od tematu 🙂 Warsztaty o nutach drzewnych były bardzo interesujące i bardzo cieszę się, że mogę uczestniczyć w takich spotkaniach. Pozdrawiam!

 6. Ewa

  Jeśli jeszcze można się włączyć: postuluję kadzidła i nuty drzewne. Oraz paczulę. Wszystkie trzy wprawdzie już były, ale nie miałam szczęścia się załapać.
  Byłam natomiast na ambrze i uważam, że pomysł organizowania warsztatów jest znakomity!
  A może oud? Wszak od dłuższego czasu święci triumfy i to nie tylko w perfumach niszowych.
  Pozdrawiam

 7. Anna Liwska

  Oud był w nutach drzewnych 🙂

 8. Malwina

  Ja chętnie poszłabym na warsztaty o paczuli. To mój ulubiony składnik i bardzo żałuję, że nie mogłam się wybrać na nie.
  A z nowej tematyki, herbata wydaje się być świetnym pomysłem – kawą też bym nie pogardziła 😉

 9. Mateusz Missala

  Tak, możliwe, że paczula będzie jednak tematem czerwcowych warsztatów. A tuż po wakacjach wystartujemy z nowymi tematami. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie cenne wpisy!

 10. Iwona Fołta

  Wszystkie te tematy warsztatów są niezwykle ciekawe. Sama chętnie uczestniczyłabym w tych, które przybliżają kadzidło i mirrę, paczulę też lubię. Poznać żywice, czy labdanum, to byłoby to!
  Kraków na warsztaty też jest idealny, czekam nieustająco na nową perfumerię, właśnie w moim ukochanym mieście. Ale się rozmarzyłam….

Leave a Reply