Zapachy do pomieszczeń Oliviera Durbano

Pasją twórcy artystycznej biżuterii, Oliviera Durbano są szlachetne kamienie, zaś miłością – piękne kompozycje zapachowe. Nic dziwnego, jego rodzina pochodzi z Grasse, więc miłość do aromatów ma zapewne we krwi. Artysta wspaniale łączy obie pasje w kultowej serii Parfums de Pierres Poéms, w której każdy z zapachów poświęcony jest innemu minerałowi.

Durbano

Uzupełnieniem kolekcji pięknych wód perfumowanych Oliviera Durbano są zapachy do pomieszczeń: świece Parfums de Flamme i spreje. Produkty zachowują niepowtarzalny styl i klimat „kamiennych” zapachów Durbano. Ich formuły zapachowe to nuty dwóch Waszych ulubionych kompozycji: Cristal de Roche i Black Tourmaline. Miłośnicy kadziła i oudu w wydaniu Durbano będą zachwyceni: dzięki świecom i sprejom dom pachnie przepięknie, a magiczny zapach jest trwały i intensywny, ale nie męczący.

Parfums de Flamme

Świece Oliviera Durbano z kolekcji Parfums de Flamme wyprodukowane zostały z najlepszych wosków, więc palą się długo (nawet do 45 godzin) i równomiernie, a naturalne esencje zapachowe sprawiają, że uwalniają się one z taką samą intensywnością przez cały czas spalania. Tych samych esencji użyto w sprejach, które mogą być rozpylane w powietrzu albo aplikowane bezpośrednio na elementy wystroju wnętrza, np. na meble, zasłony czy dywany.

Leave a Reply