Love Tuberose: uczy kochać innych takimi, jakimi są

Przepiękny opis Love Tuberose z bloga Złodziej słów. Zapraszamy do poruszającej lektury.

Love Tuberose: chmura jasnoróżowych kwiatów, obłoki marzeń i snów. Słowa pełne wytchnienia. Pochodzi stamtąd, gdzie kiedyś wszystko się zaczęło i skończy. I wrócisz tam i znowu wyruszysz, Ty i ci, których kochasz, będziesz kochać, kochałaś, kochałeś.

Wszyscy ci, z którymi dzieliłaś czy dzieliłeś bliskość i trochę snów. Zapach pochodzi stamtąd, gdzie nie ma łez. Nie ma sporów, nie ma inności, bo wszyscy i wszystko jest miłością. Bezwarunkową miłością, która powinna być fundamentalną zasadą budowy świata. Tylko miłością można budować i tylko miłością można walczyć. I to jest najtrudniejsza walka w całym wszechświecie i poza nim.

Love Tuberose: otwarte serce to tuberoza, lekka jak jasna mgła, otulona gardenią i jaśminem; myśli to wanilia i bita śmietana, smaki dzieciństwa (tylko dzieci cieszą się beztrosko); dorosłość i silne ramiona to drzewo sandałowe i cedr.

Zapach powstał w 2018 roku, genialnie nosi się z wiatrem molekuł, suchym kadzidłem albo pieprzem i mokrą różą. Love Tuberose utkany ze snów, marzeń i tęsknoty za miłością, tą jedną, prawdziwą miłością, która nigdy nie boli, nigdy nie krzywdzi, wszystko wybacza i uczy kochać innych takimi, jakimi są.

To tylko fragment, cały wpis znajdziecie tu.

Leave a Reply