5 odpowiedzi do wpisu “Cologne forte Collection: wszystkie kolory światła”

 1. Nik-a

  Aqua Vitae Cologne forte

  Przytulność nagrzanego koca. Otulenie lekką mgiełką czegoś miękkiego. Brak wyrazistości. Bez kontrastów.

  Świetliste ciepło. Otulające słodyczą niezmierzonej dali. Wyczuwalne w podmuchach ożywczego letniego poranka. W gęstym powietrzu przemijającego właśnie gorącego dnia. Jednak w tych słodko-ciepłych nutach płynie tajemny nurt orzeźwienia, pobudzenia świeżością i jasnością.

  Trwaj w zdecydowanej lekkości, delikatnej intensywności.

  1. Michał Missala

   Piękny opis emocji towarzyszących noszeniu Aqua Vitae Cologne forte… Dziękuję za podzielenie się nimi z nami. Pozdrawiam serdecznie!

 2. Anna Bizoń

  Aqua Universalis Cologne forte czy Aqua Universalis forte? Jak dla mnie to pierwsze. Czuję świeżą, śnieżnobiałą koszulę jeszcze ciepłą po prasowaniu. To bardzo elegancka koszula i raczej męska choć sam zapach to typowy uniseks. Mnie osobiście bardzo odpowiada i nie ma tej nutki „nivea” (przepraszam ale nie wiem jak to fachowo nazwać) co w Aqua Universalis forte.
  Ze wszystkich Cologne ma największą projekcję i trwałość.
  Moje serduszko zabiło też do Vitae ale to była krótka przyjemność, zbyt krótka. A szkoda..

  1. Michał Missala

   Pani Anno, dziękuję za ciekawą opinię. Sam chętnie noszę Aqua Universalis we wszystkich trzech formułach i przyznam, że latem sprawdzają się doskonale. Ale zgadzam się, że wersja Cologne jest naprawdę super świeża! Z najnowszej kolekcji lubię również kompozycje Aqua Celestia. Nie ma wprawdzie tej „wyprasowanej elegancji” :-), ale za to doskonale odświeża. Pozdrawiam i życzę dalszych ciekawych odkryć! 🙂

 3. Anna Bizoń

  Celestia to był mój pierwszy wybór szczególnie podczas tych upałów ale tak jak Vitae po pół godzinie nie było śladu. Nie wiem dlaczego i po prawdziwe w ogóle się na tym nie znam. Pomyślałam że może moje ph tu nie współgrało.

Leave a Reply