Gorące zapachy Balmain!

To wielka przyjemność i zaszczyt wprowadzić na rynek polski produkty marki BALMAIN, kultowej zarówno w świecie mody jak i zapachów.

Pierre Balmain założył fashion house pod swoim nazwiskiem w 1945 r. Król francuskiej mody, ubierał takie sławy, jak Brigitte Bardott, Marlena Dietrich, Katharine Hepburn czy Sophia Loren. Po jego śmierci w 1982 r. za design odpowiadał Oscar de la Renta, a od 2005 r. artystyczna batuta trafiła w ręce Christophe’a Decarnina. Jako dyrektor artystyczny docenia: ubiór, styl, charakter, aurę, realizm. Jego ubrania są nowoczesne i „życiowe”. Tworząc kolekcje wieczorowe, stara się, aby panie czuły się w nich tak dobrze jak w t-shircie i dżinsach.

A zapachy? Jak najbardziej trzymają poziom!

Ambre Gris, stworzony pod okiem Decarnina jest seksowną, zmysłową kobietą w krótkiej spódniczce i ciasnym żakiecie. Jest niebanalny i oszałamiający. Zawiera bardzo cenioną w przemyśle perfumeryjnym szarą ambrę, której towarzyszą mirra, cynamon, różowy pieprz, nieśmiertelnik i tuberoza.

Seksowny i lekko „wycofany” mężczyzna Decarnina, ekstrawagancki a czasem prowokacyjny pachnie Carbone. Ale jak???!! Pachnie głębokim, doskonałym kadzidłem i czarną śliwką. Tak jak jego ubranie skrojone jest z najlepszej jakości materiałów, tak i w perfumach wyczuwa się wysoką jakość użytych składników.

Leave a Reply