Nuwa Roja Parfums: klasycznie eleganckie oblicze szypru

Chińska bogini Nüwa była bardzo szczodra dla ludzi, obdarowując ich nie tylko mądrością, zaradnością i pomysłowością, ale także tym, co najpiękniejsze: muzyką, tańcem i śpiewem. Legendy o Nüwie zainspirowały Roje Dove`a również dlatego, że to właśnie ona napełniła wszystkie kwiaty zapachem…

Nüwa, kompozycja nosząca imię dobrej i łagodnej bogini jest bardzo ciekawą interpretacją szypru: klasycznie eleganckim, a jednocześnie nowoczesnym zapachem, zamkniętym we flakonie zwieńczonym korkiem z 14 czerwonymi kryształami Swarovskiego. W Chinach czerwień jest kolorem szczęścia.

Chiński znak szczęścia

Zapach otwiera jasny, optymistyczny i chłodny w odbiorze akord cytryny i bergamotki. Trwa tylko chwilę i szybko ustępuje miejsca akordom zdecydowanie cieplejszym i ciemniejszym. Do głosu dochodzi elegancka, zmysłowa róża, bardzo oryginalnie zestawiona z pikantną nutą czarnej porzeczki. Dzięki temu połączeniu róża zyskuje inny, zdecydowanie głębszy i odrobinę mroczny wymiar. Zachwyca, ale i niepokoi – choć niepokój ten nie wiąże się z zagrożeniem, oznacza raczej oczekiwanie na coś pięknego. Ciepłej, niemal namacalnej zmysłowości dodają sercu kompozycji kwiatowe nuty ylang-ylang i jaśminu.

Nuwa_Twitter Roja Dove

Baza zapachu to kwintesencja powabu i – erotycznego spełnienia. Jest bardzo klasyczna, bogata i szlachetna i doskonale osadza kompozycję na skórze, pozwalając cieszyć się nią przez na długie, długie godziny… Roja Dove uzyskał bardzo cielesny, skórzany akord łącząc żywicę benzoesową, drzewną nutę brzozy i szarą ambrę. Nuty czarnego pieprzu, kminku i goździków jednocześnie pobudzają i odprężają, nie pozwalając się uwolnić od silnie erotycznych konotacji… Zresztą, kto raz spróbuje Nüwy, nie będzie miał ochoty się uwalniać.

Zdj. nr 1: foto-sklep.eu
Zdj. nr 2: Twitter/RojaDove

Leave a Reply