10 odpowiedzi do wpisu “Puredistance – mistrzowskie perfumy”

 1. Agnieszka Palej

  A kiedy będą w Quality dostępne nowe zapachy Profumum Battito d’ali i Arso?

  1. Joanna Missala

   Witam,

   Nowości z ProFvmvm Roma spodziewamy się najprawdopodobniej na początku kwietnia:)

 2. Joanna

  Właśnie przyleciała do mnie próbka Puredistance .Dziękuję .To prawda -jest piękny ,tak doskonała kompozycja że zapiera dech w piersiach.Ten zapach jest jak kobieta za zasłoną z woalu,tajemniczy,intrygujący ,ale jednocześnie niesamowicie zmysłowy i świeży w swojej odsłonie.Testowałam Puredistance Gold.Jestem bardzo ciekawa jak pachnie Puredistance Silver ? 🙂
  Pozdrawiam

 3. Joanna Missala

  Witam,

  Najnowsza -mocniej męska – propozycja Puredistance czyli M pachnie ujmująco:) Elegancki mężczyzna w pełnej krasie. Odrobinę szyprowy, ale tak w sam raz. Bogaty, ale nie przytłaczający. Na dodatek równie często wybierany przez Panie jak i przez Panów!

  Zdecydowanie wart bliższego poznania i być może dłuższej przyjaźni.

 4. Anastasija

  Witam.A czy istnieje możliwość zamówienie probki Puredistance,te perfumy mają najlepsze opinie ale przed zakupem chciała bym je wypróbowac.

  1. Joanna Missala

   Witam,

   Zapachy Puredistance można poznać w naszych salonach – warszawskich i wrocławskim. Niestety ponieważ są to perfumy i występują w pojemności zaledwie 16,5 ml – nie mamy technicznej możliwości przygotowanie próbek zapachów:(

   Dlatego zapraszam serdecznie przy najbliższej okazji do odwiedzenia nas nie tylko wirtualnie 🙂 Oczywiście będzie to także możliwość poznania wielu innych fascynujących kompozycji.

   Pozdrawiam wiosennie,

   Joanna Missala

 5. Marzena

  Niedawno odkryłam niszę i jestem w niszowych „powijakach”:)Dziękuję Q za to że mogę swobodnie zamawiać i testować próbki zapachów. Już mam swoich faworytów, ale jeszcze długa droga przede mną. Każdą przesyłkę z próbkami oczekuję z wytęsknieniem. Dziękuję:))

  1. Agnieszka

   Pani Marzeno, a cóż to za faworyci? Jesienią czeka nas kolejny „wysyp” nowości. Zapraszamy do testowania i pozdrawiamy serdecznie!

 6. Aleksandra

  Puredistance White już podbił moje serce i z pewnością pozostanie MOIM zapachem, z którym będą mnie kojarzyć Bliskie Osoby. To właśnie jeden z powodów, dla których sięgnęłam do niszowych marek perfum. Parę tygodni temu odkryłam Antonię, pokochałam i dziś właśnie otrzymałam przesyłkę. Jestem zachwycona. Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy jutro rano obudzę się otulona tą wonią. Kiedy jeszcze nie docierają do mnie w pełni wszystkie bodźce świata zewnętrznego, zanim otworzę oczy, odczuwam zapach z większą mocą.
  MOJA Antonia … odnalazłam mojego ducha, subtelność ze śmiałością, harmonia z ryzykiem, łagodność z zuchwalstwem, klasyka z awangardą, poezja z prozą ,cnota z bezpruderyjnością , miłość z cichością serca …

  1. Michał Missala

   Dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją radością! Pozdrawiam serdecznie!

Leave a Reply