Sorriso znaczy uśmiech

Słońce, ciepło, radość. Takie skojarzenia budzi w nas Sorriso, „uśmiechnięty” zapach Profvmvm Roma. Osoba ubrana w Sorriso to optymista, patrzący na świat przez różowe okulary, a na troski czy kłopoty – jak na obłok, który przesłania wprawdzie błękitne niebo, jednak szybko znika, niesiony niesfornym wiatrem.

Różowe okulary_dominika3095.flog.pl

Sorriso to naszym zdaniem idealny wprost zapach na lato. Na skórze od samego początku aż do ostatniego akordu jest ciepły, miękki i aksamitny. W otwarciu pięknie pachnie wanilią, by już po chwili ujawnić aromat czekolady, a właściwie – ciepłego kakao. Kakaowy zapach jest dość intensywny i wytrawny, z lekka tłumi więc wanilię, dzięki czemu Sorriso zyskuje odrobinę interesującej goryczki. Ale naprawdę odrobinę! Zapach nadal jest bogaty, kremowy i słodki, jak posypana wiórkami gorzkiej czekolady bita śmietana.

Słodkości_www.gotuj.pl

Niezwykle podoba się nam lekkość zapachu. Lekkość zadziwiająca, przy całej jego słodyczy i miłej kremowej fakturze. Lekkość nieczęsto spotykana wśród kompozycji rodziny Durante, słynącej z zapachów o nasyconych, intensywnych barwach. Sorriso nie obejmuje, nie otula, lecz owiewa delikatnym, słodko-waniliowym oparem, który unosi się za noszącą zapach osobą jak zwiewny tiul w apetycznym kolorze écru.

Sorriso

Gorąco polecamy piękne Sorriso, które jak kawałek dobrej czekolady, poprawia nastrój. Od razu. 🙂

* * * * *
Świat przez różowe okulary znaleźliśmy na dominika3095.flog.pl, a słodkości na gotuj.pl

Jedna odpowiedź do wpisu “Sorriso znaczy uśmiech”

  1. Beata Janusz

    Tak, tak, tak ….Poprawia nastrój od pierwszego psiknięcia 🙂 Jak dla mnie równie dobry jest na jesień i zimę. Uwielbiam zapachy tego rodzaju i na pewno kupię następny flakon, Genialnym rozwiązaniem jest dodatek w postaci miniaturki z roll-onem, lubię mieć przy sobie ukochany zapach, a flakon 100ml raczej ciężko się nosi 😉 Pozdrawiam Beata Janusz

Leave a Reply