Z Francisem Kurkdjianem dookoła świata

O tym, że Francis Kurkdjian jest doskonałym perfumiarzem wiedzieliśmy. O tym, że jest zapalonym podróżnikiem dowiedzieliśmy się wraz z pojawieniem się kolekcji Globe Trotter, na którą składają się dwa eleganckie atomizery podróżne.

GT

Inspiracją do ich stworzenia stały się naprawdę dalekie podróże Francisa Kurkdjiana: okazuje się, że w ubiegłym roku artysta aż trzykrotnie okrążył świat.

podroz_dookola_swiata_1

Przenosząc się z kontynentu na kontynent przemierzył łącznie ponad 40 tysięcy kilometrów, a czas spędzony na lotniskach i dworcach, w samolotach, pociągach i samochodach sprawił, że zaczął myśleć o najlepszych sposobach przechowywania w podróży ulubionych perfum. O wygodnych opakowaniach, które jednocześnie przykuwałyby uwagę innych podróżnych swoją formą i oryginalnym, artystycznym designem.

Jak pomyślał, tak zrobił: stworzył bardzo elegancki atomizer na wymienne wkłady, wyróżniający się nowoczesnym, awangardowym wzornictwem – doskonałego towarzysza każdej podróży, niezależnie od jej celu i odległości, pory roku, pogody i stref czasowych.

Atomizery z kolekcji Globe Trotter dostępne są w dwóch szykownych kolorach: złotym i cynkowym. Mieszczą miniaturę (11 ml) kompozycji Maison Francis Kurkdjian, pewnie i stabilnie ukrytą pod wygodnym, magnetycznym korkiem. Obecnie w ofercie Perfumerii Quality dostępne są komplety refilli* (3x 11 ml) trzech zapachów, cieszących się największym uznaniem klientów: Aqua Universalis, Amyris oraz Oud.

MFK-Recharges GlobeTrotterAU LD
edp-amyrishomme
edp-oud

Globe Trotter Francisa Kurkdjiana: niezastąpiony towarzysz podróży, idealny na wakacje, doskonały jako wakacyjny upominek!
* Atomizery i komplety miniatur/refilli można kupić oddzielnie.

* * * * *
Zdjęcie nr 2: slubi.pl

Leave a Reply