14-19 listopada: QUALITY BEAUTY DAYS 2016!

QUALITY BEAUTY DAYS to tydzień z luksusową pielęgnacją w Perfumeriach Quality.

* * * * *
UWAGA! Podajemy wyniki konkursu QUALITY BEAUTY DAYS!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwie główne nagrody (serum na noc BIOEFFECT EGF SERUM) w konkursach QUALITY BEAUTY DAYS wygrały panie:
– Honorata – w losowaniu spośród osób, które dokonały zakupów w Perfumeriach Quality w Marriotcie i Klifie
– Renata – w losowaniu w Perfumerii Quality na Bemowie spośród osób, które zakupiły produkty pielęgnacyjne w butiku internetowym

1

Wylosowaliśmy także 5 nagród pocieszenia (zestawy miniatur produktów BIOEFFECT), które otrzymają:
– spośród klientów Perfumerii Quality w Klifie – panie Wiesława i Zuzanna oraz pan Krzysztof
– spośród klientek Perfumerii Quality w Marriotcie – panie Joanna i Ewa

Do wszystkich zwycięzców będziemy dzwonić i zapraszać po odbiór nagród.

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!
* * * * * *

W dniach od 14 do 19 listopada br. w Perfumeriach Quality w Warszawie (hotel Marriott i DM Klif), Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu czeka na Was pielęgnacja najlepszych marek z Japonii (Menard), Szwajcarii (Valmont, Bellefontaine, La Vallée), Islandii (BIOEFFECT) i Francji (Visoanska).

1

Przez sześć dni zapraszamy na badania cery, profesjonalne konsultacje pielęgnacyjne, artystyczne makijaże i pyszny poczęstunek. 🙂 Przy zakupach czekają na Was także atrakcyjne prezenty, a na koniec konkurs ze wspaniałą nagrodą!

Szczególnie gorąco zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego badania cery jedynym w Polsce aparatem marki Menard. Badanie pozwoli określić poziom elastyczności i nawilżenia skóry, jej gęstość, a co za tym idzie, również faktyczny wiek. Na bazie wyniku badania dobierzemy właściwe preparaty i/lub zabiegi pielęgnacyjne lub opracujemy szczegółowy Indywidualny Program Pielęgnacyjny.

Na badania cery zapraszamy do Perfumerii Quality w Warszawie:
– w hotelu Marriott w dniach 14, 16 i 18 listopada br., zapisy: 505 139 515
– w DM Klif w dniach 15, 17 i 19 listopada br., zapisy: 504 672 851

Przez cały czas trwania QUALITY BEAUTY DAYS do Państwa dyspozycji będą również nasze doświadczone konsultantki, które pomogą w zakupach doradzając najlepszą pielęgnację oraz rekomendując najbardziej optymalne preparaty i kosmetyki, odpowiednie dla rodzaju i potrzeb skóry. Dodatkowo, w każdej perfumerii będzie można także wykonać piękny makijaż gratis!

Nie zapomnieliśmy również o wspaniałych prezentach.

Do zakupów pielęgnacyjnych na kwotę powyżej 250 zł dodamy zestaw 5 próbek, w którym znajdzie się wybór najlepszych produktów pielęgnacyjnych z oferty Perfumerii Quality.

Zakupy na kwotę powyżej 500 zł nagrodzimy dodatkowo miniaturą serum do twarzy Clarifying Infusion z rozświetlającej linii Expert of Light marki Valmont!

valmont-expert-of-light_2-produkty

QUALITY BEAUTY DAYS zakończy konkurs, w którym jednej osobie spośród wszystkich Klientów, którzy dokonali zakupów pielęgnacyjnych w warszawskich butikach Quality wręczymy bestseller Perfumerii Quality, serum nocne BIOEFFECT EGF SERUM. Na rozstrzygnięcie konkursu zapraszamy do Perfumerii Quality w DM Klif 19 listopada br. na godz. 19.00.

Doskonałe serum na noc BIOEFFECT EGF SERUM wręczymy także osobie wyłonionej spośród Klientów, którzy w trakcie QUALITY BEAUTY DAYS dokonali zakupów w butiku internetowym (na hasło QBD). Informację o zwycięzcy podamy na blogu Perfumerii Quality w poniedziałek, 21 listopada br.

bioeffect-egf-serum-bottle-and-box-low-res

O szczegóły QUALITY BEAUTY DAYS w Perfumeriach Quality we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu prosimy pytać pod numerami telefonów:
– Wrocław – 500 485 793
– Poznań – 61 852 85 53
– Toruń – 539 654 126
– Opole – 77 454 54 68

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply