Best Beauty Buys 2010

Magazyn InStyle przyznał nagrody Best Beauty Buys 2010 dla 3 kosmetyków z oferty Perfumerii Quality Missala. Wyróżnione produkty to pomadka pielęgnacyjna Embellir Lipstick. Jej kolor 301 został doceniony za „najlepszą czerwień”. Oddajmy głos jurorkom: Nie uwierzyłyśmy, dopóki nie użyłyśmy. Menard dopasowuje się do koloru ust! Zupełnie inaczej wygląda u blondynki, inaczej u brunetki. To jedyna czerwień, którą możesz pomalować spierzchnięte usta, bo „momentalnie je wygładzi – jak balsam” – tłumaczy makijażystka Ewa Szmidt.

Dodatkowo jako „wybór redakcji” wyróżniony został fenomenalny Hypnotic Eye Potion marki Visoanska: Bogaty w peptydy krem z arniką naprawdę wygładza kurze łapki. Tak rozświetla skórę, że nie możemy się powstrzymać i nakładamy go też na szczyty kości policzkowych.

Nagrodę zdobył też kolejny niezwykle skuteczny produkt Visoanskiej – serum na niedoskonałości Solution Anti-Imperfection. InStyle tak uzasadnia wybór: Nie tylko 18-stki maja problemy z tłustą cerą. To serum w tydzień rozprawiło się z zaskórnikami naszej 30-letniej testerki. Z przyjemnością patrzyłyśmy na wygładzoną kwasem salicylowym skórę, ciesząc się, że peptydy i algi również ją odżywiły i rozświetliły.


6 odpowiedzi do wpisu “Best Beauty Buys 2010”

 1. Sabbath

  Gratuluję serdecznie.
  Kolejna nagroda w Państwa wielkiej kolekcji laurów i wyróżnień. 🙂
  W końcu muszę zamówić próbki, bo przyznaję, że na przetestowanie dwu z tych kosmetyków chrapkę mam od dawna.

 2. Ela

  W pełni zasłużona nagroda dla pomadki Embellir Lipstic! gratuluję! sądzę, że każda kobieta, jeśli spróbuje jej chociaż raz, nie będzie już chciała innej.

 3. Amelka

  Opis nagrodzonego serum na niedoskonałości brzmi jak remedium dla mojej mocno problematycznej cery. Z przyjemnością „przetestuję” więc na sobie. Ze wszystkich poprzednich zakupów jestem bardzo zadowolona, mam więc nadzieję, że i tym razem produkt wart będzie swojej ceny.

 4. elve

  Gratulacje 🙂
  Szminkę koniecznie będę chciała wypróbować. Od lat szukam czerwieni dla siebie.

 5. G_ABi

  zapewniam , w perfumerii jest więcej takich „perełek” 🙂 Osobiście polecam!

 6. Counter Strike Source

  Bardzo podoba mi si_ strona 😉 sporo informacji i estetycznie przedstawione.

  Pozdrawiam

Leave a Reply