Dni Nebu Milano w Perfumerii Quality – fotorelacji ciąg dalszy

Jak już wiecie, 5 i 6 czerwca gościliśmy w Perfumerii Quality założycieli i kreatorów luksusowej marki makijażowej Nebu Milano, Adama i Tamarę Gee. Nasi goście przyjechali do Warszawy, by uroczyście zainaugurować obecność swojej marki w ofercie Perfumerii Quality – a tym samym rozpocząć jej europejską ekspansję. Jesteśmy dumni mogąc się przyczynić do międzynarodowego sukcesu doskonałych produktów Nebu Milano!

Nebu Milano w Perfumerii Quality Missala_wystawa1

W czwartek, 5 czerwca oficjalnie zainaugurowaliśmy obecność marki Nebu Milano w Perfumerii Quality – w gronie klientów, dziennikarzy, znajomych i przyjaciół.

Tamara Gee i Stanisława Missala_Nebu Milano w Perfumerii Quality Missala1

Zainteresowanie gości skupiało się na założycielach marki oraz brand menadżerze Nebu Milano, Roberto Marabese oraz Cristinie Giacobetti, wizażystce, stylistce i głównej makijażystce marki. Wszyscy cierpliwie i z uśmiechem opowiadali o korzeniach marki, o stojącej za jej powstaniem filozofii, a także o doskonałych produktach: pudrach, różach i pięknych, designerskich pędzlach do makijażu.

Roberto Marabese, brand manager Nebu Milano i Cristina Giorgetti, wizażystka marki1

Pędzle kabuki Nebu Milano1

Piątek oddaliśmy w całości do dyspozycji dziennikarek. Było dużo czasu zarówno na rozmowę z Adamem i Tamarą Gee, jak i na wypróbowanie „na własnej skórze” produktów Nebu Milano. A my nie mogliśmy się napatrzeć na piękne makijaże Cristiny Giacobetti!

Tamara i Adam Gee, twórcy i kreatorzy marki Nebu Milano1

Działo się naprawdę dużo i było bardzo, bardzo miło – a wszystko to dzięki naszym wspaniałym gościom!

Nebu Milano w Perfumerii Quality Missala_05.06.20141

Leave a Reply