5 odpowiedzi do wpisu “FIFI AWARD 2012 – nagrodzony Orange Sanguine”

 1. Beata B

  Uwielbiam ten zapach . Jest wyjatkiowo trwały jak na wodę kolońską. Twórcy uprzedzali nas, że to są takie wody perfumowane-colońskie. Uwiodła mnie tu wyjątkowo ciepła ambra ,która doskonale łączy się tutaj z soczystymi owocami. Okresliłabym go jako owocowo -orientalny. Czy to znaczy, że dobrze będę się w nim czuła równiez jesienia czy zimą?

  1. Mateusz Missala

   Na pewno będzie się Pani w nim dobrze czuła, skoro Pani uwielbia ten zapach. Można go też łączyć z innymi, dobrze się komponuje z innymi zapachami, pozdrawiamy serdecznie!

 2. Andre

  Dziękuję perfuemrii Quality Missala za ten zapach 🙂 Dzisiaj otrzymałem paczuszkę z zamówioną prostą buteleczką Atelier Orange Sanguine. Buteleczka prosta, ale za to jej wnętrze wypełnia słoneczna grecka wyspa, piękna niczym Afrodyta, potężna niczym bóg Helios, który na dodatek dorzucił do środka kilka świeżych soczystych pomarańczy 🙂
  Być może zapach ten nie jest super-męski, ale ja go wprost uwielbiam!
  W perfumerii Quality odkryłem kilka równie interesujących zapachów, ale ten urzekł mnie najbardziej …

 3. Katarzyna Sz. z Wrocławia

  Zapach piękny – testowałam, kupiłam, jestem szczęśliwa, więcej słów nie potrzeba, pozdrawiam Wszystkich.
  W tym miejscu chciałam jeszcze dodać, że bardzo dziękuję za zmianę personelu we Wrocławskiej Quality. Teraz przebywanie w niej, to prawdziwe Święto:)
  Katarzyna.

  1. Mateusz Missala

   Pani Kasiu, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Pani Iza z Quality we Wrocławiu jest super! Życzymy cudownej wiosny z Orange Sanguine 🙂

Leave a Reply