Pachnąca wiosna w Mediolanie

Perfumeryjną wiosnę od lat witamy w Mediolanie, gdzie w tym roku odbywa się jubileuszowa, dziesiąta już edycja targów Esxence – The Scent of Excellence.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, w której ze szczególną przyjemnością prezentujemy nowości przygotowane przez naszych partnerów.

W Mediolanie wiosna rozgościła się już na dobre.

Anatole Lebreton i jego najnowsze dzieło: Cornaline. „Will you succumb to the temptation?” – pyta artysta. Czy ulegniemy pokusie? Tak, z wielką chęcią, bo to piękny zapach!

Począwszy od Black Collection (Black Calamus, Rose & Dragon i Sandor 70`s), nowości Carner Barcelona pojawiają się trójkami. Tak było również z zapachami Floral Collection (Besos, Latin Lover i Sweet William), tak jest i teraz: czekamy na Megalium, Ambar del Sur i Botafumeiro.

Nowości Royal Crown. Jeszcze nie wiemy, które z nich zaprosimy do Perfumerii Quality, ale kuszą wszystkie.

Lattedoro, nowe dzieło Gabrielli Chieffo jest prezentowane na stoisku w czytelny sposób nawiązującym do jego nazwy. 🙂

Nowego zapachu Jovoy Paris nie sposób zapomnieć. 😉

Kolejne dzieło Oliviera Durbano jest jeszcze owiane mgłą tajemnicy – a właściwie dymem kadzidła. 🙂 Musimy się uzbroić w cierpliwość do września.

Zachwyciliśmy się flakonem L`Iris de Fath Jacquesa Fatha, wzorowanym na historycznej butelce Iris Gris, kompozycji stworzonej w roku 1946 przez Vincenta Rouberta. To będzie gratka dla „irysowców”! 😉

Stoisko Houbigant oczarowało nas kwiatowym przepychem, jednocześnie kolorowym i eleganckim. Niecierpliwie czekamy na premierę nowego zapachu dla panów!

Olfactive Studio promuje swoje najnowsze dzieło, Flash Back in New York, które możecie już znaleźć na naszych półkach.

Imponująco prezentuje się wciąż powiększająca się kolekcja Eight&Bob. Dowiedzieliśmy się, że marka planuje wprowadzenie kolekcji damskiej i jesteśmy jej ogromnie ciekawi. O nowym zapachu limitowanym możecie przeczytać tu.

U Majdy Bekkali jak zwykle pięknie i artystycznie.

2 odpowiedzi do wpisu “Pachnąca wiosna w Mediolanie”

  1. Darek

    Wąchaliście Oud Tabac od Amouroud ? 🙂

    1. Mateusz Missala

      wąchaliśmy 🙂 charakterny zapach. Zachwyciły nas także zapachy drzewne z nowej „białej” kolekcji. Wkrótce będą dostępne.

Leave a Reply