Perfumeria Quality dla Kliniki BUDZIK

Życząc wszystkich nam, aby Nowy Rok 2014 był przepełniony życzliwością i dobrocią, dzięki którym możemy być świadkami małych i wielkich cudów, sprawdzamy, co słychać u pacjentów Kliniki BUDZIK…

Niedawno w Teatrze Kamienica odbyła się gala charytatywna na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki BUDZIK, zajmującej się wybudzaniem dzieci ze śpiączki. Perfumeria Quality z radością wsparła organizację gali, a dodatkowo przekazała na licytację flakon doskonałej kompozycji domu perfumeryjnego Francisa Kurkdjiana – Aqua Vitae.

Aqua-Vitae-1

Licytacja naszego flakonu towarzyszyła licytacji jednej z kart specjalnego kalendarza (na karcie: Joanna Jabłczyńska i Katarzyna Gromada), z którego dochód jest przeznaczony na cele Fundacji.

Licytacja

Kilka dni po gali w Klinice BUDZIK wybudziło się piąte już dziecko – 6-letnia Kamilka, która w lipcu br. jadąc rowerkiem została potrącona przez motocyklistę i od tamtej pory przebywała w śpiączce. Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w powrocie do pełni zdrowia.

DSC_4534

Gala była okazją do spotkania ludzi biznesu i artystów, których łączy chęć aktywnego wsparcia działalności Fundacji oraz niesienia pomocy jej podopiecznym. W trakcie gali odbyła się premiera Kalendarza Businesswoman&life 2014 oraz licytacja jego kart, na potrzeby gali przeniesionych na płótno. Do najnowszej edycji kalendarza pozowały kobiety świata biznesu i show-biznesu, m.in. Grażyna Wolszczak, Laura Łącz, Sylwia Gruchała, Anna Korcz, Majka Jeżowska, Iwona Guzowska i Małgorzata Ostrowska, której występ uświetnił galę.

Malgorzata Ostrowska

„Szklana pogoda” w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej przypomniała nam złote czasy polskiego rocka.

Idea działania Fundacji Akogo, której podstawą jest niczym niezachwiana wiara w odmianę losu jest nam bardzo bliska, dlatego z radością i dumą znaleźliśmy się w gronie firm i osób wspierających galę charytatywną zorganizowaną na jej rzecz.

Gala_zdjęcie grupowe z budzikami2

Budziki, z którymi pozujemy do zdjęcia, symbolizują ideę Kliniki BUDZIK. Otrzymaliśmy je od organizatorów gali.

Podziwialiśmy okazały tort 🙂

zdjęcie tortu

* * * * *

Jeśli chcecie otrzymać od nas Kalendarz Businesswoman&life 2014, odpowiedzcie na pytanie: który ze składników Aqua Vitae nazywany jest „drzewem życia”? Kalendarz mamy tylko jeden, więc pośpiech wskazany!

3 odpowiedzi do wpisu “Perfumeria Quality dla Kliniki BUDZIK”

  1. Kornelia

    Składnikiem nazywanym drzewem życia jest oczywiście drewno gwajakowe 🙂

  2. Halina

    drewno gwajakowe- tzw.gwajakowiec

  3. Michał Missala

    Pani Kornelio, gratulujemy! Poprosimy o adres, pod który możemy wysłać kalendarz na: biuroprasowe@missala.pl

Leave a Reply