Wyniki konkursu [Idole de Lubin EDP i inne atrakcje]!

Jak odróżnić słaby zapach od tego, który nie leży w naszym guście? Z pewnością trudno wyznaczyć wyraźną linię podziału między subiektywnym odbiorem kompozycji zapachowej, a obiektywnymi kryteriami jakości. Wasze przemyślenia były dla nas bardzo ciekawe, inspirujące i cenne. Wszystkim gorąco dziękujemy!

Największy zestaw próbek naszych perfumeryjnych nowości, w tym jedyna próbka Idole de Lubin EDP powędruje do Dominiki, której serdecznie gratulujemy ciekawej konstrukcji dwóch wspierających się drabin czy też „zapachowskazów”.

Szczeble drabiny nr 1: siła projekcji, trwałość, oryginalność, spójność

Szczeble drabiny nr 2: działanie na emocje, współgranie z osobą, podobanie się, „noszalność”

Ciekawe, które szczeble pokona Idole de Lubin? Będziemy czekać na wrażenia!

Pragniemy również wyróżnić kilka innych bardzo inspirujących odpowiedzi. Zestawy próbek otrzymują następujące osoby:

Ola („Wiedza daje podstawy do sądzenia”… „piękno znajduje się w nosie wąchającego…”),

Łukasz („Zapachy są chimeryczne, lubią się zmieniać pod wpływem temperatury, ukazując raz piękne a raz trochę brzydsze oblicze”…. „Jeżeli kocham zapach i kocham siebie, to w nim jestem i kocham w nim siebie. Nie jesteśmy dwoje, tylko jedno. Jeżeli tak właśnie mogę powiedzieć, to jest to zapach w moim guście”),

Szymon („Coś dobrego potrafi wywołać skrajne emocje. Wobec słabych rzeczy przechodzimy obojętnie…”),

Arek („Zapachem nie trafiającym w mój gust… może być … absolutne perfumeryjne arcydzieło, którym byłbym oczarowany, chciałbym się móc w nim odnaleźć tworząc idealnie zgrany zespół, a mimo wszystko, czasem nie wiedząc czemu, zwyczajnie mi na to nie pozwala…”),

Arkadiusz („Tak jak każdy z nas jest inny, niepowtarzalny tak każdy ma swój gust używając zapachów, które mu się podobają i w których dobrze się czuje. Wybrany i używany przez nas zapach podkreśla naszą indywidualność i styl, jest jak nasza druga skóra”).

Aneta („Nie wolno przekreślać zapachu po kilku chwilach od aplikacji…”).

Bardzo wszystkim dziękujemy i gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców prosimy o przesłanie danych adresowych: blog@missala.pl

25 odpowiedzi do wpisu “Wyniki konkursu [Idole de Lubin EDP i inne atrakcje]!”

 1. Arek

  Czytając wszystkie wypowiedzi również za najciekawszą oceniam interpretację Pani Dominiki:) Bardzo fajnie napisane. Oczywiście chciałbym bardzo podziękować za wyróżnienie. A jutro zamierzam poszerzyć swoja kolekcje o jeden, może dwa kolejne arcypachnidła:) Cóż, kosztowny, ale bardzo przyjemny nałóg:)

 2. Szymon

  Serdeczne gratulacje dla zwyciężczyni. Jej wypowiedź zdecydowanie skłania do przemyśleń.

  Dziękuję perfumerii Quality za wyróżnienie. Kiedy zatem można się spodziewać u Was nowego Idole? I czy będzie możliwość zamówienia próbki EDP? 🙂

 3. Renata

  gratuluję Dominice wygranej 🙂

  czytając wszystkie wpisy typowałam właśnie Dominikę do wygranej 😉

  wyróżnionym również gratuluję 🙂

  wszystkie wpisy były bardzo ciekawe i z przyjemnością przeczytałam wszystkie 🙂

  Pozdrawiam serdecznie
  Renata

 4. Dominika

  Każdy z nas na swój sposób interpretuje obecność granicy (bądź jej brak) pomiędzy tym, co mocno subiektywne, a tym co obiektywne i w każdej konkursowej wypowiedzi znaleźć można niezwykle interesujące tezy, myśli, metafory… Panie Michale, mogę sobie tylko wyobrazić jak trudne zadanie stało przed Państwem jeśli chodzi o wybór zwycięzców. Tym większa i naprawdę nieoczekiwana jest moja radość, że między innymi moje refleksje zostały nagrodzone!

  Bardzo lubię czytać o zapachowych premierach, o kompozycjach, które nie są jeszcze dostępne, na podstawie nut wyobrażać sobie jak pachną i żywić nadzieję, że w przyszłości dane mi będzie je poznać. Tak też było z Idole de Lubin edp, ale nie spodziewałam się, że wyobraźnia tak szybko będzie mogła skonfrontować się ze zmysłem powonienia;) Bardzo dziękuję i obiecuję, że podzielę się refleksjami na temat IDOLE, nawet, jeśli obie drabiny nie będą mogły ustać samodzielnie;)

  Chciałabym także bardzo pogratulować wrażliwości, otwartych umysłów i lekkiego pióra wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie, a w szczególności osobom wyróżnionym, których teksty czytałam z wielka przyjemnością.

 5. Łukasz

  Dominiko gratuluję zwycięstwa i pomysłu! Choć myślę, że prawdziwi artyści nie wchodzą po drabinach tylko wspinają się po rynnach tudzież po balkonach 😀

  I sam sie bardzo cieszę z próbek nowości 🙂
  Dziękuje bardzo i pozdrawiam!!

 6. Marcin

  serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym, za pięknie wyłuszczone i wiele wnoszące punkty widzenia…
  przyjemnie się czytało i aż mi serce rośnie gdy widzę, że dzięki takim konkursom szerzy się wiedza o „niemej sztuce” w narodzie…
  mam nadzieję, że wkrótce kolejny konkurs z podobnie interesująco sformułowanym pytaniem 😉
  pozdrawiam wszystkich Marcin

 7. Aneta

  Pięknie dziękuję za wyróżnienie, bardzo mi miło. Nie mam szczęścia w konkursach, dlatego szczerze mówiąc wzruszyłam się… Sentymentalna jestem 🙂 Przy okazji gratuluję pozostałym osobom, wszystkie wypowiedzi były interesujące i czytało się je bardzo przyjemnie. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam serdecznie! 🙂

 8. Arkadiusz

  Gratulacje dla Pani Dominiki za ciekawe i pomysłowe ujęcie tematu. Wyrazy uznania dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie. Szacownemu Jury bardzo dziękuję za wyróżnienie, dzięki któremu poszerzę swoje zapachowe horyzonty !!!

  Pozdrawiam!
  Arkadiusz

 9. Arek

  Mmmm… Właśnie przed chwila dotarły do mnie próbeczki wraz z zamówionymi dwoma nowymi zapachami:) Jestem bardzo mile zaskoczony, wszystkie próbki zapachów, które chciałem poznać:) Już powoli zastanawiam się nad kolejnym zakupem. Jestem po pierwszych testach i olbrzymie wrażenie zrobił na mnie Royal Oud Creedów. Odnoszę wrażenie że ma kilka nut ma podobnych do Pardon Nasomato:) Świetny. Jeszcze raz dziękuję! Liczę że niebawem pojawi się jakiś ciekawy konkurs:) Z niecierpliwością czekam na nowości od Lubin. Pozdrawiam:)

  1. Agnieszka

   Panie Arku, cieszymy się, że próbki sprawiły Panu trochę frajdy. Pozdrawiam serdecznie!

 10. Szymon

  Ja właśnie dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Pięknie za nią dziękuję 🙂

 11. Łukasz

  Ja również bardzo dziękuje za przesyłkę. Najmilszą niespodziankę sprawiły mi próbki Bond No 9 : )
  Myślałem, że to cukierki : ) Pierwszy raz miałem je w dłoni. Są urocze.
  Dziękuje za przyjemność poznawiania i pozdrawiam!

  1. Agnieszka

   Pozdrawiamy serdecznie!

 12. Dominika

  I ja mam już u siebie zestaw próbek wraz z wyczekiwanym Idolowym rarytasem;)))) Prawdę mówiąc nie miałam jeszcze odwagi, żeby zaaplikować sobie Idole de Lubin edp, chcę poczekać na odpowiedni moment, żeby móc w pełni się w nim rozsmakować (teraz wokół mnie jest straszne zamieszanie, ale pewnie nie wytrzymam i jutro wygospodaruje sobie na to długą chwilę;)
  Z dotychczasowych dość pobieżnych testów: spod wytrawnego pieprzu i stosu tlących się drew moja skóra wydobyła ciekawy, choć może nie tak głęboki jak bym chciała agar w Royal Oud Creeda, wiem, że bardzo mi się podoba, ciekawe, jak rozwinie się na męskim ciele? Prawdziwym haustem cytrusowej świeżości podbitej zapachem letniego siana okazał się Azemour Parfum D’Empire, czuję zapach rozgniatanych skórek dojrzewających dopiero pomarańczy i limonek – myślę, że to wrażenie będzie w stanie przywołać jesienią i zimą wspomnienie słonecznych dni i da prawdziwego pozytywnego „kopa” do działania. Reszta zapachów – przede mną;)
  Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość poznania tych świetnych kompozycji, dla mnie to prawdziwa zmysłowa uczta!
  Pozdrawiam serdecznie;)

  1. Agnieszka

   Pani Dominiko, dziękujemy za refleksje i słowa radości. Mamy nadzieję, że Idole nie zawiedzie 🙂

Leave a Reply