WYNIKI! WYNIKI!

Z radością ogłaszamy wyniki Konkursu Przełomu Starego i Nowego Roku, w którym prosiliśmy o Wasze refleksje odnośnie do tegorocznych nowości z półek Perfumerii Quality, czyli zapachów, które skradły Wam serce.

Dziękujemy za liczny udział w konkursie i piękne – jak zwykle! – opisy. Nasze jury po burzliwej naradzie postanowiło przyznać dwie równorzędne pierwsze nagrody oraz cztery również równorzędne wyróżnienia. 🙂

Nagrody z przyjemnością wyślemy pani Klarze za wetiwerowy zachwyt nad Dark Lordem oraz panu Łukaszowi za świetlisty opis Nuda Veritas. Serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienia otrzymają od nas (w kolejności alfabetycznej): panie Dominika – za herbaciany spokój The Time i Weronika – za dojrzałą narkotyczną tuberozę w Love Tuberose oraz panowie Bartosz – za miłość do Tiger`s Nest i Kamil – za złote piaski Golden Powder. Również serdecznie gratulujemy!

Wszystkie nagrodzone osoby obdarujemy miniaturami najpiękniejszych zapachów Maison Francis Kurkdjian. Prosimy o kontakt na blog@missala.pl i podanie adresu pocztowego do wysyłki nagród.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Państwu za wspólną zabawę i życzymy pięknie pachnącego roku 2019! 🙂

Jedna odpowiedź do wpisu “WYNIKI! WYNIKI!”

  1. Arkadiusz Żurawski

    Gratuluję zwycięzcom 🙂 dobrze zaczęty nowy rok:)

Leave a Reply