Menard Authent: autentyczny spokój i szczęście

Nieczęsto się zdarza, by krem, jego działanie, a przede wszystkim – jego zapach, zainspirowały do stworzenia perfum, prawda? Już ten jeden powód wystarczyłby, aby wodę perfumowaną Menard Authent uznać za niezwykłą. Ale to oczywiście nie wszystkie jej zalety!

Menard Authent EDP

Piękny i niezwykle kobiecy Menard Authent jest produktem laboratoriów badawczych Menarda. Jak doszło do jego powstania? Otóż w krótkim czasie po wprowadzeniu na rynek rewelacyjnego kremu przeciwstarzeniowego o tej samej nazwie, japońscy naukowcy odkryli, iż jego zapach wspomaga działanie substancji aktywnych preparatu, zwiększając jego skuteczność. W toku dalszych badań doszli do wniosku, że cząsteczki zapachowe kremu oddziałują bezpośrednio na mózg, pobudzając go do wytwarzania oksytocyny, hormonu odpowiedzialnego m.in. za aktywizację komórek macierzystych! Po tym odkryciu naturalnym krokiem było rozpoczęcie prac nad formułą zapachową wody perfumowanej.

Mózg

Zapach Menard Authent oparto na naturalnych esencjach: różanej, kwiatu pomarańczy i fiołka z Grasse oraz ambrette, olejku eterycznym z nasion ketmii piżmowej. Ten ostatni jest głównym składnikiem aromatu FE (Feminine Energy Aroma), artystycznej kompozycji Menarda, która nadała tak niezwykły zapach kremowi Authent.

Delikatny kwiatowo-orientalny zapach wody perfumowanej Menard Authent wzbogacają: w otwarciu pikantny, lecz łagodny różowy pieprz, w sercu – jaśmin i neroli, zaś w bazie – cenne białe piżmo, szlachetne drzewo sandałowe i miękka wanilia. Zapach jest harmonijny, spokojny i subtelny, lecz jednocześnie intensywny i trwały. Niesie ze sobą ukojenie, spokój i uśmiech, pozwala czuć się po prostu dobrze i – pięknie podkreśla kobiecość.

Szczęśliwa kobieta

Nam podoba się w nim również to, iż powstał w wyniku bardzo nowatorskiego podejścia do tworzenia zapachów i jest wspaniałą pamiątką pełnego ciekawości i pasji spotkania nauki z artystyczną kreacją. Szczerze mówiąc, nie zdarzyło się nam jeszcze gościć w Perfumeriach Quality pani, której zapach by się nie spodobał. Menard Authent naprawdę stworzono z myślą o kobietach!

* * * * *
Źródła zdjęć: kobieta.wp.pl i tapetyczne.pl

Leave a Reply