TOP 2020 Perfumerii Quality

Rok 2020 był dziwny, ale TOP Quality musi być! Zapraszamy, by przekonać się, które zapachy i kosmetyki były najchętniej kupowane w minionych dwunastu miesiącach.

TOP 2020 NOWOŚCI

W tym roku w Quality pojawiły się dwie nowe marki: Fragrance du Bois i Maison Incens oraz prawie 80 nowych zapachów! Które z nich skradły Wasze serca? Oto 10 najchętniej kupowanych nowości!

TOP 2020 BESTSELLERY

Wśród bogactwa zapachów z Perfumerii Quality znajduje się grupa bestsellerów, które zawsze cieszą się zainteresowaniem zarówno stałych, jak i nowych klientek oraz klientów perfumerii. Aventus, Erba Pura i Dark Purple to „pewniaki”, jednak reszta stawki rokrocznie lekko się zmienia. Zerknijcie, jakie zmiany zaszły w niej w tym roku. Przed Wami 10 evergreenów! 😉

TOP 2020 PIELĘGNACJA

Swoje gwiazdy ma także pielęgnacja. Cieszymy się, że obok stałych bestsellerów, do których zaliczają się kosmetyki Menard z linii Tsukika i Embellir, wśród 10 najchętniej kupowanych produktów znalazły się dwie tegoroczne nowości do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu! Zaawansowana esencja Menard z kolekcji Authent oraz świetna i bardzo wygodna maska w płacie Natura Bissé najwyraźniej podbiły Wasze serca – i szyje! 😉

Już dziś jesteśmy ciekawi, które produkty okażą się Waszymi ulubieńcami w nadchodzącym roku. Przekonamy się już za dwanaście miesięcy!

Jedna odpowiedź do wpisu “TOP 2020 Perfumerii Quality”

  1. Łukasz

    Ranking nowości powinien być stworzony w ten sposób: ilość sprzedanych flakonów zapachu X dzielone przez liczbę dni jaką zapach był w sprzedaży. Tak wyliczone wskaźniki dałyby rzetelny i uczciwy obraz najlepiej sprzedających się nowości w 2020 roku. Inaczej nowości miały nierówne szanse w rankingu.
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

Leave a Reply