Perfumy i wydarzenia z Quality w podsumowaniach CharlieNose i Chemist in the Bottle

Na blogach CharlieNose.pl i ChemistInTheBottle.wordpress.com pojawiły się perfumowe podsumowania ubiegłego roku, w których z radością odnaleźliśmy zapachy i wydarzenia z Perfumerii Quality.

W zestawieniu CharlieNose w kategorii Najlepszy zapach niszowy damski zwyciężyła kompozycja AMOUAGE Love Tuberose, zaś ATELIER DES ORS Bois Sikar triumfował wśród Najlepszych zapachów niszowych męskich.

Ale to nie wszystko! Najlepszym flakonem niszowym został flakon THE HOUSE OF OUD Dates Delight. ATELIER DES ORS White Collection okazała się Najciekawszą linią roku, zaś lansowanie Pyrit Ana Tra OLIVIERA DURBANONajpiękniejszym lansowaniem roku!

Z kolei ChemistInTheBottle w zestawieniu prezentującym najlepsze zapachy minionego roku wyróżnił trzy kompozycje z naszej oferty: ATELIER DES ORS Nuda Veritas, AMOUAGE Imitation Man oraz MEMO Moroccan Leather.

Bardzo dziękujemy!

Poniżej prezentujemy jedynie „nasze” fragmenty obszernych rankingów, do lektury bardzo ciekawej całości zachęcamy bezpośrednio na blogach: CharlieNose i ChemistInTheBottle.

Leave a Reply