Zapraszamy na wiosenne warsztaty online! Już 26 marca!

Otrzymaliśmy dużo pozytywnych informacji zwrotnych po pierwszych, walentynkowych warsztatach zapachowych online, dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejne. A ponieważ za oknami wiosna nieśmiało przedziera się przez śniegi, pora zaprosić ją do nas na dłużej!

W czasie warsztatów PRZEBUDZENIE WIOSNY opowiemy o wiosennych zapachach i aromatach: wodnych, zielonych i kwiatowych. Bo wiosna taka właśnie jest: świeża świeżością ciepłego deszczu, który przynosi oczyszczenie i odrodzenie, zielona jak pierwsze listki, wraz z którymi budzimy się do nowego życia i nowych wyzwań z nadzieją i wiarą w siebie oraz we własne siły, i kwiatowa, pełna radości, uśmiechu, optymizmu i szczęścia.

Podczas spotkania gwarantujemy mnóstwo informacji i ciekawostek, a także prezentację składników i zapachów, które będzie można testować w domowym zaciszu. Wystarczy zamówić zestaw próbek WIOSNA, do którego dołączymy link do warsztatów na Zoomie, naładować baterię w laptopie i być online 26 marca br. (piątek) o godz. 18:30.

Zapraszamy wraz z naszymi prowadzącymi: Anną Krasny-Krasińską i Michałem Missalą.

Do zobaczenia!

Leave a Reply