Apetyczne domowe spa online!

Zachęceni bardzo pozytywnymi opiniami na temat warsztatów zapachowych online, jakie od lutego prowadzimy w Perfumerii Quality postanowiliśmy zorganizować – również online – pierwsze interaktywne warsztaty pielęgnacyjne! Zapraszamy!

Już 24 czerwca br. (czwartek) o 18.30 spotkamy się na platformie Zoom, by wspólnie wykonać rewitalizujący zabieg na twarz z witaminą C doskonałymi preparatami Natura Bissé.

Nasze spotkanie będzie także okazją, aby odkryć i poznać wszystkie sekrety witaminy C, jednego z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy o udowodnionych właściwościach przeciwzapalnych, odżywiających i głęboko nawilżających. Mamy nadzieję, że uda się nam Was przekonać, że naprawdę warto zacząć letni dzień od dawki świeżej, orzeźwiającej witaminy C. Poczuć, jak budzi, energetyzuje i jednocześnie chroni skórę, niwelując przebarwienia i wyrównując koloryt, nawilżając, ujędrniając i rozświetlając nowym pięknym blaskiem. 🙂

Aby w pełni móc uczestniczyć i cieszyć się spotkaniem, zachęcamy do zakupu zestawu Apetyczne domowe spa, na który składa się dziewięć próbek produktów Natura Bissé. Z ich pomocą wspólnie przejdziemy przez relaksujący rytuał pielęgnacyjny.

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply