Najlepszy zapach 2015: rozwiązanie konkursu

Ostatni konkurs 2015 wymaga pierwszego rozstrzygnięcia 2016. 🙂

Z przyjemnością informujemy, że jury po burzliwych – jak zwykle – obradach wyłoniło zwycięską trójkę spośród uczestników konkursu na najlepszy zapach, jaki pojawił się na półkach Perfumerii Quality w minionym roku.

Zestawami pięknie pachnących próbek zapachów włoskiej marki Il Profvmo obdarujemy:

panią Ewelinę (wpis z 5 stycznia), którą zachwycił zapach White Puredistance
Puredistance-06-WHITE-Perfume-02-HRpanią Magdę (wpis z 5 stycznia) za recenzję kompozycji Amouage Sunshine Woman
Sunshine_A4_Portrait.inddpana Michała (wpis z 7 stycznia), miłośnika zapachu Akowa marki M. Micallef
AKOWA-Vertical

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za to, że zechcieliście podzielić się z nami Waszymi uwagami i zachwytami. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i prosimy o kontakt mailowy na adres blog@missala.pl i podanie adresu do wysyłki nagrody.

8 odpowiedzi do wpisu “Najlepszy zapach 2015: rozwiązanie konkursu”

 1. Magda

  Jak mi miło! Dziękuję! I wszystkim życzę dużo słońca…jak Sunshine

 2. Honorata

  Dlaczego Perfumeria przyznała nagrody tylko autorom opisów „zwycięskich” perfum? Wyglądało na to, że jest to konkurs na najpiękniejszy opis, ale będą brane pod uwagę recenzje wszystkich zapachów, a nie tylko tych, które podobały się większości.

  1. Michał Missala

   Nagrodziliśmy zwycięską trójkę, czyli autorów recenzji, które najbardziej się podobały jury, biorąc pod uwagę wszystkie wpisy. Serdecznie pozdrawiamy!

   1. Honorata

    Dziękuję za odpowiedź.

    Przykro mi, że jury nie doceniło mojego wpisu, nad którym się napracowałam. No i – bez fałszywej skromności – był na pewno ciekawy.

    1. Michał Missala

     Był bardzo ciekawy i ogromnie się nam podobał, jednak w pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę recenzje zapachów, które miały premierę w roku 2015 – zgodnie z tytułem konkursu. Klasyczna Ananda, choć piękna, do tej kategorii się (już) nie zalicza, w ubiegłym roku debiutowała Ananda Dolce. 🙂 Ciepło pozdrawiamy!

     1. Honorata

      Serdecznie dziękuję za te słowa. Cieszę się, że się podobał. Z Anandą – pomyliłam się, a nie orientuję się tak bardzo w nowościach. Jednak satysfakcja z tego, że Ktoś czytał mój opis i go docenił, jest najważniejsza. 🙂

 3. Michał P.

  Dziękuję bardzo za docenienie tych kilku słów ode mnie! Taka wspaniała i miła wiadomość od razu polepsza humor. Ja z kolei życzę wszystkim miłości, bezpieczeństwa i ciepła Akowy 🙂

  1. Michał Missala

   Cieszymy się, że udało się nam sprawić Panu radość. W połączeniu z miłością, bezpieczeństwem i ciepłem Akowy – wspaniały początek roku. 😉 Serdecznie pozdrawiamy!

Leave a Reply