Rozstrzygnięcie foto-konkursu ”Perfumy na wakacjach”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Jesteśmy zachwyceni Waszymi zdjęciami, oryginalnymi stylizacjami i świetnym poziomem artystycznym. Szczerze gratulujemy oka, umiejętności i warsztatu foto!

Obrady jury były burzliwe, dyskusja długa i zażarta, a argumenty przelatywały z prędkością światła. Ale werdykt udało się uzgodnić – koniec końców – jednomyślnie!

Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięskie zdjęcie wykonał i zgłosił do konkursu pan Marcin Rychlicki. Kompozycja ujęła nas nostalgicznym urokiem, ciepłem i pięknym światłem, serdecznie gratulujemy! Zwycięzca otrzyma od nas flakon przepięknego zapachu Bluebell marki Penhaligon`s.

Marcin Rychlicki

Postanowiliśmy również przyznać trzy równorzędne wyróżnienia osobom, które uplasowały się tuż za zwycięzcą. Laureatką pierwszego jest pani Katarzyna Gołaszewska za czarujące i lekkie, ulotne wręcz zdjęcie flakonu Orange Sanguine Atelier Cologne, drugiego – pani Małgorzata Kędzierska za uroczo „zaczytane” Dzing! L`Artisan Parfumeur, a trzeciego – pan Mariusz Jastrzębski za portret flakonu Red Vetyver Montale w środowisku naturalnym. 😉 Zdobywcy wyróżnień otrzymają od nas miniatury pięknych zapachów z oferty Perfumerii Quality. Serdecznie gratulujemy!

Katarzyna GołaszewskaMałgorzata KędzierskaMariusz Jastrzębski1

Pragniemy również podarować zestawy próbek autorom zdjęć, które wzbudziły naszą szczególną sympatię, a są to: pani Dominika Szmyt (my też kochamy morze!), pani Aneta Pfefer (podoba nam się poręczny schowek na Petite Chèrie), pani Katarzyna Rychlicka (Glam Rose pod kwiatową parasolką jest glamour!), pani Aleksandra Gołębiewska-Słowik (niepokojąco mroczna strona Chocolate Greedy…) i pan Iwo Rzepiński (klasyka sama w sobie!).

Dominika SzmytAneta Pfefer2Katarzyna RychlickaOla Słowik9Iwo Rzepiński

Wszystkim raz jeszcze bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy na adres blog@missala.pl

2 odpowiedzi do wpisu “Rozstrzygnięcie foto-konkursu ”Perfumy na wakacjach””

  1. katarzyna

    Dziękujemy za piękne zapacy! przygoda z konkursem fotograficznym była przednia i mieliśmy wiele radości, a perfumy to wisienka na torcie 🙂 pozdrawiamy, Kasia i Marcin

    1. Michał Missala

      Bardzo się cieszymy i raz jeszcze gratulujemy! 🙂 Serdecznie pozdrawiamy!

Leave a Reply