W oparach ambry

W dniach od 28 do 30 września br. naszą Perfumerię w Hotelu Marriott wyjątkowo zdominowała jedna nuta zapachowa. Wszystko za sprawą warsztatów, poświęconych ambrze. Nie wszyscy wielbiciele perfum wiedzą, że składnik ten w swojej naturalnej postaci pochodzi z przewodu pokarmowego kaszalota. Prowadząca spotkanie Anna Liwska z wielką pasją opowiadała o naturalnych i syntetycznych zamiennikach szarej ambry.

Następnie panie buszowały po perfumerii w poszukiwaniu ulubionego ambrowego zapachu. Wybór Pani Agnieszki Perepeczko, która zaszczyciła nas swoją obecnością, padł na Ambre Topkapi. Tematem kolejnych warsztatów, które odbędą się niebawem będzie paczula [szczegóły i terminy]. Serdecznie zapraszamy!

6 odpowiedzi do wpisu “W oparach ambry”

 1. Karolina

  Ah, to spotkanie musiało być niesamowite, żałuję, że nie mogłam przyjść.
  Pozdrawiam perfumoholików 😉 I czekam na warsztat dot. kadzideł :p

  1. Joanna Missala

   Spotkanie rzeczywiście było niesamowite! Ambra jest wyjątkowo „wdzięcznym” tematem. Tajemniczy składnik o wielu, wielu twarzach….:) chyba będziemy musieli jeszcze powtórzyć ten temat.

   W tym miesiącu „bierzemy na warsztat” paczulę. Natomiast już w listopadzie planujemy zająć się kadzidłami : )

   Zapraszam serdecznie!
   JM

 2. Karolina

  świetna wiadomość! Teraz na pewno bede mogła wziąć jakiś dzień w listopadzie na warsztaty. Dziękuję za odpowiedź 🙂

 3. JaNinka

  A ja akurat bylam i bylo jak zwykle, w Quality, czyli cudownie! Atmosfera jak wśród najbliższych przyjaciół i w dodatku inspirujące wiadomości – naukowe, oficjalne, jak i te nieco bardziej pikantne : ))))

  Nie moge się już doczekać paczuli, zwłaszcza po intrygujących zapowiedziach ; )

  Pozdrawiam całą „rodzinę” Quality

 4. kasia

  bardzo żałuję, że nie dotarłam na te warsztaty i jednocześnie mam nadzieję, że kolejne już mnie nie ominą. co prawda bardzo chciałam dowiedzieć się wszystkiego o ambrze, ale może jeszcze kiedyś będzie ku temu okazja. no właśnie? rozważacie powtórzenie szkoleń dla „spóźnialskich”?

 5. Agnieszka

  Pomyślimy 🙂 Tymczasem zapraszamy na warsztaty listopadowe…

Leave a Reply